Com em registro?

Si ja ets client de Vania, posa't en contacte amb el nostre departament d'atenció al client a través de l'adreça admin@intimavania.com o mitjançant el nostre centre de suport. En unes hores rebràs una contrasenya en el teu correu electrònic. Després, podràs accedir a la web per a clients utilitzant el teu email com a usuari i la contrasenya proporcionada.

Si no ets client, has de posar-te en contacte amb el departament d'atenció al client, a través de l'adreça admin@intimavania.com o mitjançant el nostre centre de suport, i deixar-nos les teves dades. Posteriorment, l'agent de la teva zona es posarà en contacte amb tu.

Puc modificar les meves dades una vegada registrat?

Per a gestionar el teu compte o modificar les teves dades només has d'accedir al meu Compte, canviar les dades que desitgis i guardar els canvis

Com recupero la meva contrasenya si l'he oblidat?

Fes clic en Has oblidat la teva contrasenya? , Emplena el camp amb la teva adreça d'email i t'enviarem un missatge amb una nova contrasenya.

Estan protegits les meves dades?

La nostra pàgina web compte amb el certificat Esteneu Validation (EV) SSL, que correspon amb el nivell més avançat d'encriptació. Podem assegurar que les teves dades estan ben protegits. Pots comprovar-ho consultant la direcció en l'explorador, ja que l'EV fa que tota la URL o part d'ella (dependrà del navegador que usis) es vegi de color verd o aparegui la icona d'un cadenat tancat.

Vania no té accés ni emmagatzema dades de targetes de crèdit o qualsevol altre tipus de pagament. Per a poder pagar la comanda, la pàgina web de Vania et redirigirà a la passarel·la de pagament, corresponent a la modalitat seleccionada, des de la qual podràs finalitzar el procés de compra introduint les dades de la teva targeta o Paypal.

Per a més informació pots consultar la nostra Política de privacitat.

Com descarrego els codis EAN dels nostres productes?

Has d'accedir a l'Àrea Professional, fer clic en Descàrregues i triar l'arxiu que desitgis. Es descarregaran, en format Excel, totes les referències de la col·lecció i els seus corresponents codis EAN.

Com descarrego les fotos dels productes?

Has d'accedir a l'Àrea Professional, fer clic en el nostre cercador de productes (en la icona de la lupa) i escriure la referència que vols trobar. Després de fer clic a la foto, trobaràs l'opció descarregar totes les imatges, descarrega-les i tria la que més t'agradi per a la teva pàgina web o xarxes socials.

Com faig una comanda?

Has de seguir aquests senzills passos:

  1. Tria la col·lecció i, dins d'ella, el tipus de peça o peces que desitgis (camisones, pijames, bates, vestits, samarretes, pantalons, punt de seda...)*.

  2. Selecciona talla, color, quantitat i afegeix l'article a la cistella. A continuació, pots triar continuar comprant o tramitar la comanda. Si desitges tramitar la teva comanda confirma'l i finalitza la compra.

  3. Una vegada fet la teva comanda, rebràs un email de confirmació. Si no ho rebessis, posa't en contacte amb el nostre departament d'atenció al client.

*Has de tenir en compte que, en totes les peces, passant el cursor per sobre de la fotografia obtindràs una ampliació per a veure més detalls. També trobaràs tota la informació que necessites del producte triat: referència, preu, talles disponibles, colors, composició i cura. Podràs consultar la nostra guia de talles, en les quals trobaràs les equivalències i mesures corresponents. A més, et proposem diferents combinacions per a completar el look. També tens l'opció de seleccionar tots aquells productes que t'interessin, clicant en la icona “cor” que hi ha en cada foto, i veure'ls després en “la meva llista de desitjos” del teu compte.

¿ Cómo pago mi pedido?

Los pedidos de menos de 200 euros se van a girar a 30 días en tu número de cuenta habitual, y los pedidos de más de 200 euros a 60 días. También se admite la transferencia bancaria a 30 días, así como el pago por tarjeta de Crédito o Débito VISA y MASTERCARD, y pago por PAYPAL.

En estas últimas dos opciones el pedido será válido una vez haya sido autorizado por tu entidad bancaria. Por lo tanto, el cargo se realizará en el momento de confirmar la compra, con un descuento del 4% por pronto pago.

Qui paga les despeses d'enviament?

L'enviament és gratuït, sempre que sigui una comanda mínima de 50 euros a Espanya i de 150 euros als països de la Unió Europea

Quant trigarà a arribar el meu paquet?

Dins de la Península el lliurament sol realitzar-se en 24-48 hores laborables, encara que en la gran majoria dels casos es realitza en les següents 24 hores laborables.

En el cas de les Illes Balears, el paquet es lliura en 24-72 hores laborables, tot depenent de la ruta del missatger.

Com puc realitzar el seguiment de la meva comanda?

Quan SEUR hagi recollit la teva comanda en la nostra central, rebràs per email un avís amb el número de seguiment del teu paquet. L'endemà, rebràs un altre email de la companyia de transport amb la data i l'hora aproximada de lliurament.

Tindràs la possibilitat a través de la web seur.com de canviar la data i l'adreça de lliurament. Durant els períodes de molta activitat, com a Nadal i Reis, i amb la finalitat d'agilitar el lliurament, SEUR pot canviar el procés i enviar només un avís el mateix dia del lliurament.

Puc cancel·lar una comanda?

Des del moment que es finalitza el procés de sol·licitud de la comanda, la compra és ferma. Per aquest motiu, no és possible cancel·lar les comandes des de la botiga en línia.

Si és necessari pots posar-te en contacte amb el nostre centre de suport..

Que faig si el meu dubte no està en aquesta llista?

No et preocupis, pots posar-te en contacte amb el nostre departament d'atenció al client a través de l'adreça admin@intimavania.com o mitjançant el nostre centre de suport i et resoldrem qualsevol dubte. També pots telefonar-nos al 973 21 01 31 de dilluns a dijous de 8.00 a 17.30 h i divendres de 8.00 a 14.00 h.